چرا ما

چرا ما

صرف‌نظر از اینکه شما یک استارت‌آپ کوچک و یا از رهبران صنعت خود هستید، معیارهای خاص تجاری خود و البته نقشه راه چگونگی دستیابی به آنها را دارید. بهره‌گیری سریع و کارآمد از داده‌های شما به کسب‌وکار شما کمک می‌کند که در رأس بازار خود قرار بگیرید و به نتایج دلخواه خود برسید. می‌توانید از داده‌ها برای حل مشکلات مهم خود مانند: اتوماسیون عملیات، بهبود عملکرد شرکت، بهینه‌سازی زنجیره تأمین خود، کنترل بیشتر روی جریان داده‌های خود، ایجاد مدل تجاری پایدار، استخراج دیدگاه‌های مشتریان، تصمیم‌گیری سریع، افزایش فروش فعلی و ایجاد جریان‌های درآمدی جدید یا ایجاد نوآوری در محصولات جدید استفاده کنید.

چرا همین حالا؟

بر اساس گزارش‌ها داده‌کاوی و یادگیری ماشین در تمامی شرکت‌های بزرگ دنیا نقش حیاتی را بازی می‌کند و مزیت رقابتی برای این شرکت‌ها ایجاد کرده است. این فناوری به‌شدت درحال‌رشد در کسب‌وکارهای متوسط و کوچک است بنابراین در آینده نزدیک این فناوری‌ها نه‌تنها مزیت رقابتی بوده بلکه ضرورت کسب‌وکارها می‌شوند. اگر مدیر آینده‌نگری هستید یا می‌خواهید که کسب‌وکار شما در آینده بازار حرفی برای گفتن داشته باشد اکنون زمان شروع است.

:راهکارهای ما با نیازهای تجاری شما مطابقت دارد اگر

شما یکی از رهبران صنعت خود هستید یا شرکتی مبتنی بر فناوری و مهندسی هستید اما دانش داده یا اطلاعات کمی درباره آن دارید.

شما داده‌هایی برای افزایش میزان موفقیت سازمان خود در اختیار دارید

نیاز دارید معیارهای خود را مجدداً ارزیابی کنید

KPI های خاص کسب‌وکار خود را بهبود ببخشید

در تلاش برای استخدام دانشمندان داده یا ارتقا تیم‌های موجود خود هستید.

اکثر مشتریان و همکاران ما با این چالش‌ها روبرو هستند و این گزینه‌ها را گران، وقت‌گیر و پرریسک می‌دانند.

شرکت‌هایی که می‌خواهند تیم‌های داده‌کاوی خود را ایجاد کنند، باید با چالش‌های بزرگی شامل مراحل طولانی‌مدت استخدام، هزینه‌های متعدد تبلیغاتی، مراحل کارآموزی و هزینه‌های سربار، هزینه‌های جابه‌جایی، هزینه‌های آموزش و گواهینامه، هزینه‌های مشاوره تجاری و بسیاری هزینه‌های دیگر روبرو شوند. حتی در صورت موفقیت در راه‌اندازی تیم، ارزیابی و اجرای یک‌رویه جدید همیشه مدت‌زمان زیادی را می‌طلبد و آموزش تیم فنی موجود در زمینه مهندسی داده یا دانش داده کار بسیار مشکلی است

خیلی کم، خیلی دیر: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات در شروع یک کار داده‌کاوی این است که شرکت‌ها مهلت محدودی دارند و زمان کمی برای رساندن تیم‌های جدید به نقطه بهبودKPI های تجاری را دارند. این دلیل شماره 1 اکثر کسانی هست که تمایل دارند با یک شریک داده‌ای همکاری کنند. انتخاب شریک مناسب برای کسب‌وکار چالش‌برانگیز است و شما باید با دلایل درست این کار را انجام دهید.

10 کاری که ما به بهترین وجه انجام می‌دهیم

ما راه‌حل‌های داده را ساده می‌کنیم

ما می‌دانیم که راه‌حل‌های داده گاهی اوقات بسیار پیچیده هستند و فهم آنها دشوار است، به همین دلیل شروع با یک تیم داده دشوار است. ما علم داده را به‌صورت یک مسئله تجاری توضیح می‌دهیم که مربوط به شما و تیم‌های شما است. ما فقط در صورت لزوم پیچیدگی را معرفی می‌کنیم (چرا اگر رگرسیون خطی کافی است از شبکه عصبی استفاده کنیم؟)

ما معیارهای کسب‌وکار شما را بررسی می‌کنیم

معیارهای تجاری به‌اندازه معیارهای فناوری یا موارد دیگر بسیار مهم هستند. ما می‌دانیم که توجیه بودجه برای داده‌کاوی در مقابل اتوماسیون و رفع مشکل مربوطه برای شما چقدر مهم است

ما از نه گفتن نمی‌ترسیم!

ما پروژه‌های شما را ارزیابی می‌کنیم و اگر نقشه راه‌بر پایه داده پایدار و مؤثر نباشد با شما صادق و روراست هستیم. از زمانی که ما پروژه را شروع کنیم مشغول مستندسازی دستاوردها و خطاهای موجود هستیم بنابراین دقیقاً می‌دانیم چه چیزی کجا کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند و چطور گردشکار مؤثری پیاده‌سازی کنیم.

ما هم مشکل‌گشای کار شما هستیم و هم مشاوران نوآوری شما

نوآوری یکی از ارزش‌های اصلی ماست. ما جلسات طوفان فکری را برای پروژه‌های شما اختصاص می‌دهیم و تحقیقات حوزه فن آوری و کسب‌وکار را با هم ترکیب می‌کنیم تا برای مشکل شما بتوانیم راه‌حل مناسب پیدا کنیم

ما در مشارکت خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم

هدف اصلی مشارکت ما موفقیت شرکت شما است. ما دائماً در آموزش تیم اختصاصی خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم و مطمئن می‌شویم آنها مهارت‌های لازم کسب می‌کنند و نرم‌افزارهای منبع باز را که می‌تواند به پروژه شما کمک کند تهیه می‌کنند.

ما ایده‌های شما را مفهومی و زنده می‌کنیم

ما خلاق و چابک هستیم و برای اینکه ایده‌های شما را مفهومی کنیم و بهترین نسخه ممکن از محصول شما را ارائه دهیم، از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم.

ما دانش خود را به اشتراک می‌گذاریم و برای موفقیت شما تلاش می‌کنیم

ما برای اطمینان از دستیابی به بهترین نتایج تجاری و حتی فراتر رفتن از KPI های مطلوب شما، بهترین شیوه‌ها و دانش فنی خود را با شما به اشتراک می‌گذاریم و در توسعه محصول شما سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

ما به‌سرعت دانش صنعت شما را کسب می‌کنیم

ممکن است ما هنوز در صنعت شما تجربه نداشته باشیم، اما دانش و مهارت ما در فرایند کشف و یادگیری کسب‌وکار به ما کمک می‌کند چه چیزی برای ارائه راه‌حل‌های مناسب با نیازهای خاص شما لازم است.

ما یک مدل ارتباطی ساده ارائه می‌دهیم

از شما می‌خواهیم که ما را به‌عنوان بخش تعمیم‌یافته از شرکت خود در نظر بگیرید، بنابراین از همکاری عملی بین مشتریان و تیم خودمان به‌شدت پشتیبانی می‌کنیم. ما دائماً اطمینان حاصل می‌کنیم که هیچ گلوگاه ارتباطی بین تیم‌های مشترک ما و شما وجود نداشته باشد

ما مشاوره شفاف و قابل‌اعتماد ارائه می‌دهیم

از مکالمه در فاز کشف اولیه تا فرایند پردازش و تحویل پروژه، ما شفافیت کامل را در مدل‌های همکاری، فرایندها، تیم‌ها و ابزارهای خود ارائه می‌دهیم. ما یک نقشه راه مشترک ایجاد می‌کنیم، هر مرحله از راه را مستند می‌کنیم و خطوط ارتباطی را همیشه باز نگه می‌داریم

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

ما به‌عنوان مشاوران استراتژیک داده، برای ساختن عملیات موفقیت‌آمیز بر پایه داده از ابتدا با شما کار می‌کنیم

ما با یک برنامه‌ریزی داده‌محور از استراتژی شما پشتیبانی می‌کنیم

ما با هم همکاری می‌کنیم تا یک استراتژی داده‌محور را در نقشه راه کسب‌وکار شما ادغام کنیم. ما بینش درستی را برای شما ارائه می‌دهیم تا استراتژی خود را تعریف کنید و سؤالات خوبی مانند چرا باید تغییر کنید؟ چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟ آیا برای ایجاد نوآوری، افزایش کارایی تجارت یا دستیابی به هر دو نتیجه، باید یک روش داده ایجاد کنید؟ را می‌پرسیم. ما به شما کمک می‌کنیم چشم‌انداز داده‌محور و ارزش تجاری آن را برای هیئت‌مدیره (حداکثر بهره‌وری و سود) و مشتریان (تجربه حداکثر) را تعریف کنید.

ما یک ارزیابی فنی و سفارشی‌سازی شده را طراحی می‌کنیم

ما یک فرایند تحقیق و توسعه خاص ایجاد می‌کنیم: ما با هم همکاری می‌کنیم تا یک نقشه راه فنی تنظیم کنیم، پیشنهادهایی ارائه دهیم و هر فرایند را مستند کنیم

ما پروژه را اجرا می‌کنیم

ما متخصصین اختصاصی را مستقیماً در تیم‌های شما ادغام می‌کنیم یا مالکیت کامل پروژه را به دست می‌گیریم. ما با هم نقشه راه پروژه را توسعه می‌دهیم و تمام مراحل کار را مستند می‌کنیم. ما از روش‌های چابک و روش‌های اسکرام پیروی می‌کنیم: برای اجرای پروژه، ما نتایج سریع و موارد عقب‌مانده محصول را تنظیم می‌کنیم، جلسات ایستاده روزانه و بررسی منظم در دو سرعت را ترتیب می‌دهیم تا بازخوردهای کلی سهام‌داران را جمع‌آوری کنیم، با آنها مشورت کرده و پیشرفت را به اشتراک بگذاریم. ما همچنین بازه‌های زمانی خوب و باکیفیتی را صرف بررسی ضرب‌الاجل، بودجه، شناسایی خطرات و تجزیه‌وتحلیل داده‌های بازار، می‌کنیم.

ما سیستم آموزشی، مراحل استخدام و نقاط عطف را برای تیم شما در آینده تنظیم می‌کنیم

ما کارگاه‌های آموزشی را برای تیم‌های نرم‌افزاری موجود شما ارائه می‌دهیم و به شما در ساخت تیم‌های داده داخلی خود کمک می‌کنیم

ارزش‌ها و فرهنگ‌های ما

وقف

ما به مشتریان خود تعلق داریم. نیازها و مشکلات شما همیشه حرف اول را می‌زند و تنها با درک عمیق از کسب‌وکار شما می‌توانیم این مشکلات را حل کنیم.

اعتبار

علم داده یک صنعت پیچیده و پویا است که اغلب به‌درستی فهمیده نمی‌شود. به همین دلیل اعتبار ما سنگ بنای هویت ماست.

سخت‌گیری

هر مرحله از کار برای مهم است و نسبت به آن سخت‌گیر هستیم، ما نتایج را قبل از به اشتراک گذاشتن آنها اعتبارسنجی می‌کنیم و وقتی با چالش‌هایی در داده‌های آنها روبرو می‌شویم، کاملاً آمادگی داریم.

همکاری

همکاری بین مشتریان ما، تیم ما و به‌طورکلی جامعه علوم داده جریان دارد. در داخل، ما آنچه را می‌دانیم آزادانه به اشتراک می‌گذاریم و هرگز از اینکه از یکدیگر کمک بخواهیم نمی‌هراسیم.

بهره‌وری

برای ما مقیاس‌پذیری و کارایی به‌اندازه مشتریان اهمیت دارد. از ابزارهای مدیریت پروژه گرفته تا فرایند توسعه و اسناد و مدارک، بهره‌وری هسته اصلی کارهایی است که ما انجام می‌دهیم.

سرگرمی

ما عاشق داده و داده‌کاوی و حل مسئله هستیم و در کنار همه ارزش‌هایمان و تمامی ملاحظات تجاری‌ام از این کار لذت می‌بریم و سرگرمی ما نیز هست.

بیایید شروع کنیم

آیا شما آماده‌اید که یک کار بهتر و سازنده‌تر برای کسب‌وکار خود انجام دهید؟

ما به شما مشاوره می‌دهیم و در مورد تمام خروجی‌های پروژه شما بحث می‌کنیم.

ما پیشنهادهایی برای ایجاد و بهبود زیرساخت‌های داده موجود شما ارائه می‌دهیم.

ما راه‌حل‌های آماده‌ای برای حوزه تخصصی کسب‌وکار شما آماده می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید