خدمات یادگیری ماشین

خدمات یادگیری ماشین ما

یادگیری ماشین زیرمجموعه‌ای از هوش مصنوعی است و نشان‌دهنده توانایی ماشین‌ها در اتکا به الگوها و استنتاج‌ها و پیش‌بینی نتایج بدون برنامه‌ریزی مشخص برای این کار است. مهندسان یادگیری ماشین ما الگوریتم‌هایی را استفاده می‌کنند که داده‌ها را در ماشین‌ها تمرین داده و به آنها یاد می‌دهند آینده را پیش‌بینی کنند، الگوها را تجزیه‌وتحلیل کرده و توصیه کنند.

ما الگوریتم‌های یادگیری ماشین را به راه‌حل تبدیل می‌کنیم، پیشرفت‌های تکنولوژی در این زمینه برای دستیابی به موفقیت را به مشتریانی که با داده‌های زیادی کار می‌کنند ارائه می‌دهیم. ما این داده‌ها را به ارزش تجاری و مزیت رقابتی تبدیل می‌کنیم، به مشتریان خود کمک می‌کنیم به اهداف خود با موفقیت دست یابند.

تیم یادگیری ماشین ما با Python ، Tensorflow ، Keras ، PyTorch ، Pandas ، NumpPy ، Jupyter ، SciPy ، Scikit-learn کار می‌کند و به طور مداوم در حال جذب فن آوری ای جدید و نوظهور است.

برنامه‌های یادگیری ماشین

سیستم‌های توصیه گر : ما الگوریتم‌های پیشنهاد دهنده را برای پشتیبانی از کسب و کارها استفاده می‌کنیم و رتبه‌بندی کاربران آنها را در هر یک از محصولاتشان مشخص میکنیم. مثال‌های کاربردی شامل: خدمات پخش فیلم یا موسیقی، ویژگی‌های رتبه‌بندی در سفر، خرده‌فروشی، بانکداری است.

تجزیه‌وتحلیل رفتار کاربر : راه‌حل‌های ما الگوهای رفتاری انسان را بررسی می‌کند و از تجزیه‌وتحلیل آماری و الگوریتم‌ها برای تشخیص ناهنجاری‌ها و تهدیدهای بالقوه استفاده می‌کند. برنامه‌های کاربردی در این زمینه دیدگاهای جدیدی را در مورد رفتار مشتری در موضوعات تجارت الکترونیک، بازی آنلاین، اینترنت اشیا و .. نشان می‌دهد.

بیایید شروع کنیم

آیا شما آماده‌اید که یک کار بهتر و سازنده‌تر برای کسب‌وکار خود انجام دهید؟

ما به شما مشاوره می‌دهیم و در مورد تمام خروجی‌های پروژه شما بحث می‌کنیم.

ما پیشنهادهایی برای ایجاد و بهبود زیرساخت‌های داده موجود شما ارائه می‌دهیم.

ما راه‌حل‌های آماده‌ای برای حوزه تخصصی کسب‌وکار شما آماده می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید