خدمات مصورسازی داده

solution&visualize-service

راهکارها و خدمات مصورسازی

با استفاده از خدمات مصورسازی داده ای ما، اطلاعات مهم سازمانی و کسب‌وکار خود را ساده‌سازی و تقویت کنید

دیتا نفت قرن بیست و یکم است و قرار است با سرعتی بی‌سابقه رشد کند.

باید توجه داشت که ارائه این داده‌ها به روشی قابل‌فهم بسیار مهم است. تصمیم‌گیرندگان و مدیریت سطح بالا باید روندهای اصلی را کنترل کنند و KPI هدف ها، مکان‌ها، دسته‌ها و بسیاری موارد دیگر را بدون تلاش مضاعف در داشبوردها و ابزارهای متعدد سفارشی سازی شده به‌صورت یکجا و سفارشی‌سازی شده ببینند.

خدمات مصورسازی داده ما شامل ساخت گزارش‌ها واضح و داشبوردهای تعاملی باتوجه‌به نیازهای تجاری شما است. راه‌حل‌های ما متناسب با نیازهای شما و KPI است که می‌خواهید ردیابی کنید. ما همچنین گزارش ها را بصورت سلف‌سرویس ارائه می‌کنیم تا وابستگی شما به تیم‌های IT وMIS کاهش دهیم.

our-services

ویژگی‌های خدمات ما

گزارش‌های مبتنی بر نقش‌های کسب‌وکار : نیازهای گزارش‌دهی برای کاربران مختلف بر اساس نقش آنها متفاوت است. به‌عنوان‌مثال، CXO ها به گزارشات بخش‌های تابعه نیاز دارند. ما گزارش‌ها و داشبوردهای سفارشی و مرتبط را بر اساس نقش هر کاربر ایجاد می‌کنیم.

کاهش وابستگی به نرم‌افزارهای صفحات گسترده : اکثر سازمان‌ها برای دنبال‌کردن داده‌ها و گزارش‌دهی هنوز به نرم‌افزارهای صفحات گسترده وابسته هستند که این فرایند زمان‌بر و هزینه‌بر است و مانع تصمیم‌گیری سریع می‌شود. با مصورسازی پیشرفته داده‌ها می‌توانید داده‌ها را در لحظه در قالب‌های مختلف مصورسازی کنید و ارزش داده‌ها را ارزیابی کنید.

فیلترکردن راحت داده‌ها : این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا اطلاعات را بررسی کرده و از چندین زاویه به نتایج نگاه کنید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید ROI تبلیغاتی خود را به مدت یک‌چهارم بر اساس کانال تقسیم کنید و درک کنید که کدام‌یک عملکرد بهتری دارند.

تفسیر آسان داده‌های پیچیده : خدمات مصورسازی داده ما، امکان هضم آسان داده‌ها را به کاربران می‌دهد تا مجموعه داده‌های بزرگ را با نمودارهای گرافیکی، جداول، نمودارهای اطلاعاتی، نقشه‌ها و گراف ها درک کنند.

گزارش به‌صورت سلف‌سرویس : داشتن یک سیستم مصورسازی سفارشی به همه تصمیم‌گیرندگان اجازه می‌دهد بدون نیاز به خدمات IT به اطلاعات و بینش‌های موردنیاز دسترسی داشته باشند. با این سامانه ها داده‌های موردنیاز در حین جریان به آنها می‌رسد و شرکت شما را به یک سازمان مبتنی بر داده تبدیل می‌کند.

بیایید شروع کنیم

آیا شما آماده‌اید که یک کار بهتر و سازنده‌تر برای کسب‌وکار خود انجام دهید؟

ما به شما مشاوره می‌دهیم و در مورد تمام خروجی‌های پروژه شما بحث می‌کنیم.

ما پیشنهادهایی برای ایجاد و بهبود زیرساخت‌های داده موجود شما ارائه می‌دهیم.

ما راه‌حل‌های آماده‌ای برای حوزه تخصصی کسب‌وکار شما آماده می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید