مشاوره علوم داده

خدمات مشاوره علوم داده ما چیست؟

علم داده چیست؟ علم داده یک حوزه نوظهور در علم و فناوری است که با ریاضیات پیچیده، آمار و ابزارهای برنامه‌نویسی کار می‌کند. این علم برای کمک به توسعه استراتژی‌های داده‌محور شرکت‌ها از طریق تبدیل داده‌ به بینش و تبدیل بینش به اهداف عملی آنها را توانمند می کند.

تیم علم داده ما سامانه های گزارش‌دهی پیشرفته را طراحی می‌کند، راه‌حل‌های پیش‌بینی آینده بر اساس تجزیه‌وتحلیل داده ایجاد می‌کند و تجزیه‌وتحلیل بنیادی ارائه می‌دهد. هدف اصلی ما ارائه بینش کاربردی از داده‌های خام بوسیله تجزیه‌وتحلیل داده‌های شرکت شما یا پیش‌بینی در مورد اتفاقات آینده با استفاده از مدل های پیش‌بینی‌کننده است.

تیم علوم داده ما با Python ، Pandas ، NumpPy ، Jupyter ، SciPy ، Scikit-learn ،StatsModel کار می‌کند و به طور مداوم در حال جذب فن آوری های جدید و نوظهور است.

ما موارد زیر را تحویل می‌دهیم

تجزیه‌وتحلیل داده‌های اکتشافی (EDA) : ما فرایند های مکرر را پیاده سازی میکنیم تا داده‌های شما را به ارزش تجاری تبدیل کنیم. ما با تجزیه‌وتحلیل داده‌های شما ، مصورسازی داده‌ها و خلاصه سازی آماری داده ها ، راه‌حل‌هایی جهت تجزیه‌وتحلیل داده‌های اکتشافی را طراحی می‌کنیم.

پیش‌بینی بر اساس تجزیه‌وتحلیل : راه‌حل‌های پیش‌بینی بر اساس تجزیه‌وتحلیل ما به شما کمک می‌کند فراتر از آنچه در حال اتفاق است حرکت کنید و برای حل چالش‌های دشوار، استفاده از فرصت‌های جدید، بهبود عملیات‌ها و صرفه‌جویی در هزینه، کاهش ریسک، بهینه‌سازی عملیات بازاریابی و فروش یا تشخیص تقلب و آینده نگری، بینش کسب کنید.

تجزیه‌وتحلیل سری زمانی : راه‌حل‌های ما داده‌های سری زمانی را تجزیه‌وتحلیل می‌کند تا آمارهای قابل فهم استخراج کند و مراتب پیش‌بینی شده در بخش‌های مالی مانند سهام یا معامله رمزارزها، رفتارسنجی خرید مشتری، تشخیص تقلب یا داده‌های حسگرها را برای مصارف پیش‌بینی ایجاد کند.

راه‌حل‌های داده‌کاوی : با استفاده از تجزیه‌وتحلیل آماری و الگوریتم‌های ریاضی، ما راه‌حل‌های داده‌کاوی را طراحی می‌کنیم که منابع بی‌شماری از داده‌ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کند و الگوها و همبستگی‌ها را برای فرایندهای کشف تقلب، تجزیه‌وتحلیل سبد بازار، پیش‌بینی فروش و تشخیص الگوی تولید و موارد دیگر کشف می‌کند.

بیایید شروع کنیم

آیا شما آماده‌اید که یک کار بهتر و سازنده‌تر برای کسب‌وکار خود انجام دهید؟

ما به شما مشاوره می‌دهیم و در مورد تمام خروجی‌های پروژه شما بحث می‌کنیم.

ما پیشنهادهایی برای ایجاد و بهبود زیرساخت‌های داده موجود شما ارائه می‌دهیم.

ما راه‌حل‌های آماده‌ای برای حوزه تخصصی کسب‌وکار شما آماده می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید