خدمات مهندسی داده

تیم مهندسی داده چه کاری انجام می‌دهد؟

ساخت برنامه‌های کاربردی جهت فشرده سازی و تجمیع داده‌های بزرگ تا حد ممکن. یک تیم مهندسی داده، عنصر اصلی استراتژی داده شرکت شما را فراهم می‌کند، به شما امکان می‌دهد معماری داده‌ها را طراحی کنید و از منابع داده خود کاملاً استفاده کنید.

ما بر کاربردهای عملی جمع‌آوری داده‌، تغییر شکل و اعتبارسنجی آنها تمرکز می کنیم همچنین در مورد نیازها برای تجزیه‌وتحلیل و ایجاد سیستم‌ هایی که دانشمندان داده را قادر می‌سازند مدل‌های هوش مصنوعی را توسعه دهند تمرکز می‌کنیم.

تیم مهندسی داده ما با Python ، Spark ، Hive ، MapR ، Dask ، Airflow ، PostgreSQL ، ELK Stack کار می‌کند و به طور مداوم در حال جذب فن آوری ای جدید و نوظهور است.

خدمات مهندسی داده ما یک رویکرد جامع ارائه می‌دهد و به مشتریان ما کمک می‌کند داده‌ها را از طرق زیر سامان دهی کنند:

تجزیه‌وتحلیل داده‌ها و بررسی کیفیت داده‌ها: ما برای کشف ناسازگاری‌ها و ناهنجاری‌ها در داده ها مانند هم‌پوشانی داده‌ها، تکراری بودن داده‌ها یا دلتا نسبی مراحل پاک‌سازی و بهبود کیفیت را انجام می‌دهیم

تبدیل داده : قبل از تجزیه‌وتحلیل، ما شکل و اندازه داده‌ها را تغییر می‌دهیم و مقادیر عظیم داده‌های مختلف را به یک قالب واحد و منسجم تبدیل کرده که قابل ادغام، ذخیره، استخراج و تجزیه‌وتحلیل است و در نهایت، آنها را به اطلاعات تبدیل می‌کنیم.

مهاجرت داده‌ای : هنگامی‌که با یک فناوری منسوخ شده یا دیگر فناوری‌ها مطابقت ندارید، باید از یکپارچگی اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید. ما برای افزایش کارایی، کاهش هزینه‌های ذخیره‌سازی و بهبود بازگشت سرمایه، داده‌های شما را از یک فناوری به فناوری دیگر انتقال می‌دهیم مثلا از Apache HIVE به Apache Spark

طراحی خطوط داده‌ها، عیب‌یابی و بهینه‌سازی : ما یک فرایند خودکار جریان‌ داده را از منابع استاتیک یا از منابع بی‌درنگ ایجاد و نگهداری می‌کنیم تا با بهبود دقت و مقابله با تأخیر، حداکثر سرعت را به دست بیاوریم. ما خطوط داده‌ای را با ابزارهای مدرن مانند Apache Spark می‌سازیم . با کمک این فناوری ها شما قادر به پردازش در خروجی و آماده برای تجزیه‌وتحلیل هستید که موجب طراحی آسان API میشود.

بیایید شروع کنیم

آیا شما آماده‌اید که یک کار بهتر و سازنده‌تر برای کسب‌وکار خود انجام دهید؟

ما به شما مشاوره می‌دهیم و در مورد تمام خروجی‌های پروژه شما بحث می‌کنیم.

ما پیشنهادهایی برای ایجاد و بهبود زیرساخت‌های داده موجود شما ارائه می‌دهیم.

ما راه‌حل‌های آماده‌ای برای حوزه تخصصی کسب‌وکار شما آماده می‌کنیم.

با ما تماس بگیرید